İstanbul Teknik Üniversitesi Lokal Milonga

Contact Tango ve İstanbul Teknik Üniversitesi Lokali işbirliğindedüzenlenen Milonga gecesi, tango sosyal çevresinin İstanbul’da rağbet gösterdiği etkinliklerin başında gelir. Her Cumartesi, farklı bir tango DJ’i eşliğinde tango severleri bir araya getiren milonga gecesi hakkındaki her türlü bilgiyi, Contact Tango sosyal medya hesaplarında bulabilirsiniz.

Şile Tango Maraton

Şile Tango Maraton, her yıl Haziran ayının ikinci hafta sonu düzenlenen uluslararası bir Tango etkinliğidir. DJ’lerin asla bitmesini istemediğiniz güzel müzikleri, deniz, kum, ve güneş ile birlikte üç gün boyunca süren yoğun bir buluşmadır. İstanbul yakınlarındaki küçük bir kasabada, konforlu bir otelde, veganlar da dahil olmak üzere tüm katılımcılar için yemek pişirebilen bir şef ile tüm yemekler dahil, doyurucu ve eğlenceli bir etkinlik sizi bekliyor. Şile Tango Maraton, tango için yüreğinde bir yeri olan herkese açık kapıları olan bir etkinliktir.
 
Şile Resort Hotel, marathona tüm konuklarla ev sahipliği yapmaktadır. Tüm otel hizmetleri ve tesisleri (plaj, havuz, yemek salonları ve aktivite odaları) dansçılara özeldir. Güzel manzaraya sahip geniş bir balo salonu, etkinlik için özel olarak kurulmuş bir dans pisti, masalar ve oturma alanları cabeceo için idealdir. Ve en önemlisi, tüm alanı dolduran zarif adımlar ve kaliteli dansçılar!
 
Şile Tango Maraton hakkında daha fazla bilgi için  web sitesini ziyaret edebilir ya da Facebook sayfamızıkontrol edebilirsiniz.